Het goede nieuws: er staan weer +100 opleidingen op je te wachten.
Het slechte nieuws: je zal keuzes moeten maken (maar daarvoor bestaan er keuzefilters)
In het leven moet je soms rap zijn. Bijvoorbeeld als je een plek wil reserveren in één van de 100 populaire opleidingen van Horeca Forma. Blijf hier even hangen om te weten wat er allemaal aankomt. Of verlies jezelf meteen in de opleidingskalender.
Het goede nieuws: er staan weer +100 opleidingen op je te wachten.
Het slechte nieuws: je zal keuzes moeten maken (maar daarvoor bestaan er keuzefilters)
Vanaf 1 september volgen nóg meer nieuwe opleidingen én lesgevers. Lees het als eerste op Instagram en via de nieuwsbrief.
Deze opleidingen trekken elke keer opnieuw veel deelnemers. Snel (nu) inschrijven is de boodschap. Je kan ze ook inplannen bij jou in de zaak, voor een groep collega's.
Eén dag opleiding helpt je vooruit, maar bedenk wat meer opleidingsdagen kunnen doen! Sommige losse dagen vormen een mini-traject. Niet toevallig starten de meeste trajecten in september.
Dat kunnen we , tenminste als je ons volgt op Instagram of je aanmeldt op de nieuwsbrief. Kom zeker terug op 1 september voor nog meer nieuwe opleidingen.