Komen jullie naar Horeca Expo Gent 2026?
Hoe geraak je binnen?
Horeca Expo is een vakbeurs: om binnen te raken heb je een registratiecode nodig. Die worden gratis aangeboden door de exposanten, ook door ons. Zonder code, betaal je 70 euro aan de kassa. Horeca Forma op de stand bij Horeca Vlaanderen in hal 1, vlak bij de hoofdingang. Spring binnen voor een ontspannen start van de dag. Je welkomstdrankje staat al koud.
Registratiecodes via Horeca Forma
Vanaf 15 oktober, één maand voor de expo, kan je op deze pagina een registratiecode aanvragen (meerdere codes per bedrijf mogelijk). We versturen de aangevraagde codes op 3 november en nog een tweede keer op 10 november.
We gooien onze codes niet zomaar door ramen en deuren. Ze zijn bedoeld voor professionals uit de horeca die Horeca Forma al kennen, of graag eens met ons kennismaken.
Liever via een vertrouwd gezicht? Ook onze opleidingsadviseurs hebben vanaf 15 oktober registratiecodes voor de expo bij de hand.
Je bezoek plannen
Wat wil je meenemen van de beurs? Nieuwe leveranciers leren kennen? Ideeën voor je zaak opdoen? Of vooral voelen wat er leeft in de sector?
Als je doel duidelijk is, haal je veel meer uit je dag. Bekijk bv. op www.horecaexpo.be de exposanten en het programma en noteer de standen van je favoriete leveranciers, zo verdwaal je niet tussen de gratis proevertjes.
Eén ding is zeker: 600 exposanten in 8 hallen vechten om je aandacht met nieuwe producten, deals en promoties. De verkooppraatjes horen erbij.
Kies Horeca Forma x Horeca Vlaanderen als je eerste halte, voor een ontspannen start zonder typische verkooppraatjes. Je welkomstdrankje en –hapjes staan klaar, met liefde gemaakt door onze toptrainers.
Waar? Hal 1, stand 1000 – vlakbij de inkom, bij Horeca Vlaanderen.
Horeca Forma & Horeca Vlaanderen: dubbel zoveel advies
Elk jaar nodigt de werkgeversfederatie Horeca Vlaanderen ons uit op de stand. En elk jaar gaan wij met plezier op die uitnodiging in. Samen hopen we àlle bezoekers zoveel mogelijk te ondersteunen, adviseren en inspireren.