Heb je vragen? Neem zeker een kijkje tussen de veelgestelde vragen. Uiteraard mag je ook steeds mailen naar hallo@horecaformavlaanderen.be of bellen op 02 513 64 84 (op weekdagen van 9u tot 17u). We helpen je met plezier verder. 

Heb je specifieke vragen? Ons team staat voor je klaar!

Ook in deze coronatijden komen we naar je toe (als je dat wenst), met mondmasker en op veilige afstand.

Eens praten, mailen of Whatsappen?

Misschien vind je het gemakkelijker dat wij jou eens contacteren, dan moet jij er niet aan denken. Geen probleem, laat je gegevens achter en vertel ons wanneer je vlot bereikbaar bent.

Laat hier je contactgegevens achter

Vormingsconsulenten

Domeinverantwoordelijke werknemersopleidingen:

Pierre Anneessens | 0478 88 20 63 | pierre.anneessens@horecaformavlaanderen.be

West-Vlaanderen:

Jürgen Nijs | 0479 63 03 22 | jurgen.nijs@horecaformavlaanderen.be

Oost-Vlaanderen:

Inge Moerman | 0479 63 03 21 | inge.moerman@horecaformavlaanderen.be

Antwerpen:

Michelle Mies | 0479 63 03 18 | michelle.mies@horecaformavlaanderen.be 

Limburg:

Johanna Rijcken | 0493 92 25 84 | johanna.rijcken@horecaformavlaanderen.be   

Vlaams-Brabant:

Björn Goossens | 0479 63 03 20 | bjorn.goossens@horecaformavlaanderen.be  

HR Coach & Trainer:

Eddy Van der Sypt | 0476 46 06 28 | eddy.vandersypt@horecaformavlaanderen.be

Sectorconsulenten

Domeinverantwoordelijke Onderwijs:

Jemima Bidee | | jemima.bidee@horecaformavlaanderen.be

West-Vlaanderen:

Dries Cosaert | 0499 36 31 83 |  dries.cosaert@horecaformavlaanderen.be

Oost-Vlaanderen:

Dorien Podevijn  | 0476 37 85 16 | dorien.podevijn@horecaformavlaanderen.be

Antwerpen:

Els Devos | 0479 63 03 27 | els.devos@horecaformavlaanderen.be

Lore Tack | 0494 54 19 10 |  lore.tack@horecaformavlaanderen.be

Limburg, Vlaams-Brabant & Brussel:

Caroline Hoydonckx | 0479 63 03 39 | caroline.hoydonckx@horecaformavlaanderen.be

Coördinator leerwerkplekken

Tatyana Yugay | 02 300 24 74 | 0498 80 88 63 | tatyana.yugay@horecaformavlaanderen.be

Trajectbegeleiders

Domeinverantwoordelijke Arbeidsmarkt:

Joris Rutsaert | 0498 82 93 49 | joris.rutsaert@horecaformavlaanderen.be

West-Vlaanderen:

Kim Vandamme | 0485 48 22 31 | kim.vandamme@horecaformavlaanderen.be

Oost-Vlaanderen:

Michiel Pollet | michiel.pollet@horecaformavlaanderen.be

Céline Adyns | 0494 99 89 34 | celine.adyns@horecaformavlaanderen.be

Antwerpen:

Katrin Poels | 0485 55 26 03 | katrin.poels@horecaformavlaanderen.be

Vlaams-Brabant & Limburg:

Sofie Luyckx | 0496 94 57 21 | sofie.luyckx@horecaformavlaanderen.be

 

Administratie

Domeinverantwoordelijke personeel & organisatie:

Daniëlle De Groote | 0498 78 54 95 | danielle.degroote@horecaformavlaanderen.be

Team administratie:

Man Yee Lau | 02 274 18 04 | opleidingen@horecaformavlaanderen.be | manyee.lau@horecaformavlaanderen.be

Saskia Vyncke | 02 274 18 06 | opleidingen@horecaformavlaanderen.be | saskia.vyncke@horecaformavlaanderen.be

Lotte Renders | 02 513 64 84 | opleidingen@horecaformavlaanderen.be | lotte.renders@horecaformavlaanderen.be

Elke Hofmans | 02 300 24 70 | bedrijfsopleidingen@horecaformavlaanderen.be | elke.hofmans@horecaformavlaanderen.be

Bart Van den Broeck | 02 274 18 08 | oao@horecaformavlaanderen.be | bart.vandenbroeck@horecaformavlaanderen.be

Rein De Maeyer | 02 274 18 05 | rein.demaeyer@horecaformavlaanderen.be

Jan Labath | 02 274 18 03 | facturatie@horecaformavlaanderen.be | jan.labath@horecaformavlaanderen.be

 

Directeur

Robin Vanderelst | 0486 14 63 00 | robin.vanderelst@horecaformavlaanderen.be

Communicatieverantwoordelijke

Jolien Lievens | 0497 93 35 67 | jolien.lievens@horecaformavlaanderen.be

Functionaris voor de gegevensbescherming

Horeca Forma Vlaanderen | 02 513 64 84 | hallo@horecaformavlaanderen.be

Werken bij Horeca Forma?

Graag, want wij zoeken momenteel een boekhouder: bekijk hier de vacature.