Mail je vraag naar forma@horeca.be of bel ons op 02 513 64 84 (op weekdagen van 9u tot 17u). We helpen je met plezier verder.

Heb je specifieke vragen? Ons team staat voor je klaar!

Directeur

Robin Vanderelst | 0486 14 63 00 | r.vanderelst@horeca.be

Communicatieverantwoordelijke

Jolien Lievens | 0497 93 35 67 | j.lievens@horeca.be

Vormingsconsulenten

Domeinverantwoordelijke werknemersopleidingen:

Pierre Anneessens | 0478 88 20 63 | p.anneessens@horeca.be

Antwerpen:

Michelle Mies | 0479 63 03 18 | m.mies@horeca.be 

Oost-Vlaanderen:

Inge Moerman | 0479 63 03 21 | i.moerman@horeca.be

West-Vlaanderen:

Jürgen Nijs | 0479 63 03 22 | j.nijs@horeca.be

Vlaams-Brabant:

Björn Goossens | 0479 63 03 20 | b.goossens@horeca.be 

Limburg:

Johanna Rijcken | 0493 92 25 84 | j.rijcken@horeca.be  

HR Coach & Trainer:

Eddy Van der Sypt | 0476 46 06 28 | e.vandersypt@horeca.be 

Sectorconsulenten

Antwerpen:

Els Devos | 0479 63 03 27 | e.devos@horeca.be

Lore Tack | 0494 54 19 10 |  l.tack@horeca.be

Oost-Vlaanderen:

Dorien Podevijn  | 0476 37 85 16 | d.podevijn@horeca.be

West-Vlaanderen:

Dries Cosaert | 0499 36 31 83 |  d.cosaert@horeca.be 

Limburg, Vlaams-Brabant & Brussel:

Caroline Hoydonckx | 0479 63 03 39 | c.hoydonckx@horeca.be

Coördinator leerwerkplekken

Tatyana Yugay | 02 300 24 74 | 0498 80 88 63 | t.yugay@horeca.be 

Trajectbegeleiders

Domeinverantwoordelijke Arbeidsmarkt:

Joris Rutsaert | 0498 82 93 49 | j.rutsaert@horeca.be

Oost-Vlaanderen:

Michiel Pollet | m.pollet@horeca.be

Céline Adyns | c.adyns@horeca.be  |

West-Vlaanderen:

Kim Vandamme | 0485 48 22 31 |  k.vandamme@horeca.be 

Vlaams-Brabant & Limburg:

Sofie Luyckx | 0496 94 57 21 | s.luyckx@horeca.be 

Antwerpen:

Katrin Poels | 0485 55 26 03 |  k.poels@horeca.be 

 

Administratie

Domeinverantwoordelijke personeel & organisatie:

Daniëlle De Groote | 0498 78 54 95 | d.degroote@horeca.be

Team administratie:

Man Yee Lau | 02 274 18 04 | m.lau@horeca.be | vormingvlaanderen@horeca.be

Saskia Vyncke | 02 274 18 06| s.vyncke@horeca.be | vormingvlaanderen@horeca.be

Elke Hofmans | 02 300 24 70 | bedrijfsopleidingen@horeca.be | e.hofmans@horeca.be

Bart Van den Broeck | 02 274 18 08 | oao@horeca.be | b.vandenbroeck@horeca.be

Anneke Detemmerman | 02 274 18 07 | onderwijs@horeca.be | a.detemmerman@horeca.be 

Rein De Maeyer | 02 274 18 05 | r.demaeyer@horeca.be 

Jan Labath | 02 274 18 03 | facturatievorming@horeca.be | j.labath@horeca.be

Lotte Renders | 02 513 64 84 | vormingvlaanderen@horeca.be

 

Functionaris voor de gegevensbescherming

Anneke Detemmerman | 02 513 64 84 | forma@horeca.be

Werken bij Horeca Forma?

Momenteel hebben we geen vacatures. Je kan spontaan solliciteren via forma@horeca.be.

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief met opleidingstips, of volg onze Facebook of Instagram.