Mail je vraag naar forma@horeca.be en we helpen je graag verder. Of geef een belletje op 02/513.64.84.

Heb je specifieke vragen? Ons team staat voor je klaar!

Directeur

Robin Vanderelst | 0486 14 63 00 | r.vanderelst@horeca.be

Communicatie

Communicatieverantwoordelijke:

Jolien Lievens | 0497 93 35 67 | j.lievens@horeca.be

Communicatiemedewerker:

Liesbet Aerts | 02 274 18 02 | l.aerts@horeca.be

Vormingsconsulenten

Domeinverantwoordelijke werknemersopleidingen:

Pierre Anneessens | 0478 88 20 63 | p.anneessens@horeca.be

Antwerpen:

Michelle Mies | 0479 63 03 18 | m.mies@horeca.be 

Oost-Vlaanderen:

Inge Moerman | 0479 63 03 21 | i.moerman@horeca.be

West-Vlaanderen:

Jürgen Nijs | 0479 63 03 22 | j.nijs@horeca.be

Vlaams-Brabant:

Björn Goossens | 0479 63 03 20 | b.goossens@horeca.be 

Limburg:

02 513 64 84 | forma@horeca.be

HR Coach & Trainer:

Eddy Van der Sypt | 0476 46 06 28 | e.vandersypt@horeca.be 

 

Sectorconsulenten

Antwerpen:

Els Devos | 0497 63 03 27 | e.devos@horeca.be

Lore Tack | 0494 54 19 10 |  l.tack@horeca.be

Oost-Vlaanderen:

Charlot Hellin | 0487 76 19 73 |  c.hellin@horeca.be 

West-Vlaanderen:

Dries Cosaert | 0499 36 31 83 |  d.cosaert@horeca.be 

Limburg, Vlaams-Brabant & Brussel:

Caroline Hoydonckx | 0479 63 03 39 | c.hoydonckx@horeca.be

Trajectbegeleiders

Domeinverantwoordelijke Arbeidsmarkt:

Joris Rutsaert | 0498 82 93 49 | j.rutsaert@horeca.be

Oost-Vlaanderen:

Michiel Pollet | 0494 16 50 52 |  m.pollet@horeca.be 

West-Vlaanderen:

Kim Vandamme | 0485 48 22 31 |  k.vandamme@horeca.be 

Vlaams-Brabant & Limburg:

Sofie Luyckx | 0496 94 57 21 | s.luyckx@horeca.be 

Antwerpen:

Katrin Poels | 0485 55 26 03 |  k.poels@horeca.be 

 

Administratie

Domeinverantwoordelijke personeel & organisatie:

Daniëlle De Groote | 0498 78 54 95 | d.degroote@horeca.be

Team administratie:

Anneke Detemmerman | 02 274 18 07 | onderwijs@horeca.be | a.detemmerman@horeca.be 

Saskia Vyncke | 02 274 18 06| s.vyncke@horeca.be

Bart Van den Broeck | 02 274 18 08 | oao@horeca.be | b.vandenbroeck@horeca.be

Elke Hofmans | 02 300 24 70 | bedrijfsopleidingen@horeca.be | e.hofmans@horeca.be

Rein De Maeyer | 02 274 18 05 | r.demaeyer@horeca.be 

Tatyana Yugay | 02 274 18 04 | vormingvlaanderen@horeca.be | t.yugay@horeca.be 

Jan Labath | 02 274 18 03 | facturatievorming@horeca.be | j.labath@horeca.be

Man Yee Lau | 02 274 18 04 | m.lau@horeca.be

Functionaris voor de gegevensbescherming

Anneke Detemmerman | 02 513 64 84 | forma@horeca.be